
Намет восьмимісний Easy Camp Moonlight Tipi Grey (120381)
- Немає в наявності
- Код: OT_929575
12 780 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Easy Camp Moonlight Tipi Grey (120381) - великий восьмимісний глемпінговий намет, виконаний у формі шатра зі сталевим стовпом у центрі. Конструкція намету забезпечує великий внутрішній простір для яскравого відпочинку та розваг просто неба із сім'єю та друзями. Легкий доступ до намету виконується крізь плоский вхід із двошаровими складаними дверцятами на блискавках: основними тканинними та повністю сітчастими допоміжними. Сітчастий вентиляційний отвір під стелею має захисний каптур із пластиковим кільцем для утримання форми, а нижні вентиляційні отвори сприяють достатній вентиляції та легко регулюють потік свіжого повітря.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Сталева опора сприяє швидкій установці та забезпечує стійкість намету.
- Висота всередині становить 270 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних отворах для захисту від комах.
- Сітчасті двері для створення чудової вентиляції.
- Комфортна спальня розрахована на вісьмох осіб.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Повністю вшита підлога захищає всю житлову зону намету.
- Точка кріплення ліхтаря на центральній опорі.
- Захищений верхній вентиляційний отвір для створення оптимального повітряного потоку по всьому намету.
- Три нижні вентиляційні отвори для створення оптимального повітряного потоку по всьому намету.
- 6 великих кишень-органайзерів.
- Намет поставляється з гірляндами із прапорців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 6.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 270 см |
| Довжина | 375 см |
| Ширина | 385 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 71 х 18 х 18 см |
| Каркас намету/тенту | Сталева опора Ø22/Ø25 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Намет, опора, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 12 780 ₴










