
Намет шестимісний Easy Camp Huntsville 600 Green/Grey (120408)
- Немає в наявності
- Код: OT_929578
13 869 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Easy Camp Huntsville 600 Green/Grey (120408) - шестимісний тунельний намет із просторою житловою зоною та двома затемненими роздільними спальнями зі знімною перегородкою. Попередньо вигнуті дуги забезпечують достатню висоту стелі. Просторий тамбур з двома входами дозволяє розмістити кемпінгові меблі та має велике вікно для огляду. Тильна регульована вентиляційна панель та фронтальні вентиляційні вікна забезпечують відмінну циркуляцію повітря, а також позбавляють конденсату. Москітна сітка на дверях внутрішнього намету захищає від настирливих комах. Повнорозмірну знімну підлогу тамбура можна легко зняти під час прибирання. Штори на вікнах сприяють усамітненню в разі потреби. Намет шестимісний Easy Camp Huntsville 600 Green/Grey (120408) ідеально підходить для відпочинку з друзями.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 200 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Затемнені стіни та стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Комфортна спальня з роздільною перегородкою розрахована на шістьох осіб.
- Регульовані вентиляційні вікна в передній і тильній частині намету.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 12.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 480 см |
| Ширина | 350 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 72 x 27 х 27 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11/Ø12,5 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 13 869 ₴









