
Намет пляжний Easy Camp Beach Grey/Sand (120429)
- Немає в наявності
- Код: OT_929589
1 409 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет пляжний Easy Camp Beach Grey/Sand (120429) - чудове укриття від палючого сонця та гарячого піску. Сучасна тканина також впорається з легким дощем та невеликим вітром, забезпечуючи відмінний захист для всієї родини. Інтегрована підлога допомагає зберігати вашу зону відпочинку без піску, запобігаючи його появі в сонцезахисному кремі та сендвічах. Відкрита передня частина дозволить вам насолоджуватися краєвидами та стежити за своїми дітьми. Відтяжки можна використовувати у вітряні дні, а сумка-чохол для перенесення полегшує транспортування.
Особливості:
- Hydrostatic Head 500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, що забезпечує водонепроникність 500 мм вод. ст.
- Компактний розмір у складеному вигляді та невелика вага.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Ідеально підходить для використання на пляжі, в саду чи на фестивалі.
- Вітрозахисні вставки від небажаних бризів.
- Легко встановлюється.
- Поліестерова тканина із захистом від УФ-променів +50UV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 1.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 270 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 57 x 7 х 7 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø6,9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 1 409 ₴




