
Намет пляжний High Peak Palma 40 Blue/Grey (10126) (Special Offer)
- Немає в наявності
- Код: OT_929933
1 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет пляжний High Peak Palma 40 Blue/Grey (10126) (Special Offer) призначений для тих, хто прагне безпечно та з комфортом проводити літній час на березі моря, захистивши себе від сонця та вітру. Використання високоякісних матеріалів, що мають захисні властивості від шкідливого впливу ультрафіолетових променів відповідно до стандарту UV 40 Protection (Standard AS/NZS 4399:1996), неодмінно подбає про ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких, перебуваючи на відпочинку.
Особливості:
- Вставки з дихаючого поліестера запобігають нагріванню конструкції та сприяють ефективній вентиляції.
- Зовнішні кишені можна заповнити піском для додаткової стійкості.
- Кілочки для надійної фіксації намету на піску.
- Яскраві відтяжки для додаткової фіксації намету.
- Внутрішні кишені призначені для дрібних речей.
- Швидка установка та складання завдяки системі Pop up.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 0.93 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 74 х 74 х 2 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø5 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 1 199 ₴



