
Сумка-візок Rolser I-Max Costa Rica 2 Kaki (IMX437-1005)
- Готово до відправки
- Код: OT_931440
3 350 ₴
3 109 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-візок Rolser I-Max Costa Rica 2 Kaki (IMX437-1005)
Сумка-візок Rolser I-Max Costa Rica 2 призначена для транспортування покупок і вантажів у побутових умовах. Оснащена двоколісним шасі та текстильною сумкою.
Сумка виконана у форматі рюкзака із затягуванням на шнурок і клапаном. Передбачена задня кишеня на блискавці. Матеріал — поліестер з покриттям, що знижує проникнення вологи.
Шасі виготовлено з алюмінію і має складну основу для зручного зберігання. Колеса виконані з гумових матеріалів, зовнішня частина — з пеносевилена.
- Тип: сумка-візок
- Кількість коліс: 2
- Матеріал сумки: поліестер 400D PVC
- Об'єм: 43 л
- Рекомендоване навантаження: до 25 кг
- Максимальне навантаження: до 40 кг
- Розміри сумки: 36 x 19 x 63 см
- Розміри в розкладеному вигляді: 41 x 32 x 104,5 см
- Розміри в складеному вигляді: 41 x 17,5 x 104,5 см
- Матеріал шасі: алюміній
- Країна виробництва: Іспанія
Комплектація: сумка-візок Rolser I-Max Costa Rica 2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1880 г |
| Об`єм | 43 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| РОЗМІРИ | 41 x 32 x 104,5 см |
| Габарити паковання | 43 х 20 х 107 см |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Вага в пакованні | 1,2 кг |
| Особливості | Складно |
| Декорування | З візерунком |
| Розміри сумки без шасі | 36 x 19 x 63 см |
| Розміри в складеному вигляді | 41 x 17,5 х 104,5 см |
- Ціна: 3 109 ₴
