
Сумка-візок ShoppingCruiser Allround Green (650070)
- Готово до відправки
- Код: OT_930787
4 100 ₴
3 719 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-візок Shopping Cruiser Allround Green (650070) має просторе основне відділення і термокишеню. Дана модель універсальна та багатофункціональна. Сумка для покупок кріпиться до алюмінієвої рами в трьох точках за допомогою застібок-липучок. За потреби вона знімається з рами і є можливість носити на плечі.
Максимальне навантаження для сумки на візку двадцять п ять кілограмів, або як сумка для перенесення десять кілограмів. Світловідбивачі розміщені з трьох сторін на сумці. Все, що вам потрібно зробити для початку експлуатації, це просто прикріпити сумку за допомогою застібки-липучки до візка, натиснути на колеса встановити їх та додати бризковики.
Особливості:
- Внутрішній об’єм сумки 41 літр.
- Сумка легко знімається з рами та може використовуватися окремо. За допомогою ременя зручно носити на плечі.
- Кишеня для парасолі.
- Сумка виготовлена з поліестрової тканини з водозахисним покриттям.
- Два гачки для кріплення на продуктовий візок у супермаркеті.
- Алюмінієва рама легка і міцна.
- Висота конструкції в розкладеному стані - 100 см. Опорна частина візка складається для зручного транспортування та зберігання.
- Колеса діаметром 20 см. Зовнішня сторона колеса виконана з пеносвілена. Колеса можна легко зняти та помити.
- Бризковики над колесами запобігають забрудненню взуття.
- Частина ручки виготовлена з неопрену для комфортного використання сумки-візка в холодну пору року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOPPINGCRUISER |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2800 г |
| Висота | 350 мм |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання | 55 х 48 х 30 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | Однотонні |
| Матеріал | Aluminum+Polyester 600D |
| Особливості | Складно |
| Розміри в складеному вигляді | 50 х 44 х 25 см |
| Розміри сумки без шасі | 54 x 31 x 24 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 719 ₴





