
Сумка-візок Colombo Troll (CRA006)
- В наявності
- Код: OT_931036
4 100 ₴
3 769 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-візок Colombo Troll (CRA006) поєднує в собі легкість, міцність, стійкість, компактність. Чотириколісна система забезпечує стабільність і маневреність, а також можливість везти візок попереду вас. Конструкцією шасі передбачено чотириточкову опору коліс, завдяки чому сумка-візок стійка та може служити користувачеві додатковою опорою при пересуванні.
Особливості:
- Внутрішній об'єм сумки 56 літрів.
- Зовнішня ізотермічна кишеня об ємом 4 літри.
- Сумка з синтетичної поліестерової тканини з водовідштовхуючим покриттям. Верх накритий захисним клапаном. Горловина сумки має стяжний шнур з фіксатором.
- Алюмінієвий візок відрізняється своєю легкістю.
- Навантаження до 25 кг.
- Висота конструкції в розкладеному стані - 102 см.
- Ручка із кнопковим фіксатором має регулювання нахилу по висоті.
- Частина ручки виготовлена з неопрену для комфортного використання сумки-візка в холодну пору року.
- Пара задніх коліс діаметром 21 см.
- Передні колеса діаметром 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3800 г |
| Об`єм | 60 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4,1 кг |
| Габарити паковання | 94 x 48 x 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | Складно |
| РОЗМІРИ | 102 x 55,5 x 46 см |
| Розміри в складеному вигляді | 90 x 44 x 17,5 cm |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 769 ₴
