
Драбина Colombo Stabilo 2 ступені (G120L02W)
- Готово до відправки
- Код: OT_930634
1 750 ₴
1 639 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Драбина Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W)- міцна та надійна. Виготовлена відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має два зручних щаблі з антиковзною структурою. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 4,5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Надійна та довговічна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 88 х 46 х 4,5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 81 х 46 х 55 см.
- Розміри щабля: 30 х 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.25 кг |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0.088 |
| Висота секції | 0.046 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Комплектація | Драбина |
| Максимальна робоча висота | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.046 мм |
- Ціна: 1 639 ₴


