
Драбина Rolser Escalera Brico 5 ступенів (BRI003)
- Немає в наявності
- Код: OT_928606
3 719 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Escalera Brico 5 щаблів (BRI003) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має п ять щаблів з антиковзною структурою. Зручна ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню.
Особливості:
- Комбінована, багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- П ять щаблів з антиковзною структурою шириною 8 см.
- Опорна арка безпеки - 60 см.
- Полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 177 х 47 x 11,5 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 301 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 101 см.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 4.6 кг |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0.177 |
| Висота секції | 0.101 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча висота | 11 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.047 мм |
- Ціна: 3 719 ₴








