
Драбина Rolser Escalera Norma 220 5 ступенів (NOR038)
- Немає в наявності
- Код: OT_930806
4 899 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Escalera Norma 220 5 щаблів (NOR038) - міцна, універсальна, легка, безпечна. Сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має п ять щаблів з антиковзною структурою. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Дуже широкий щабель. Опорна арка з безпечною висотою 60 см. Бічні пази та поперечні трубки зі зварного алюмінію. Петлі з холодноштампованої та лакованої сталі.
Особливості:
- Комбінована багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- П ять щаблів з антиковзною структурою глибиною 12 см.
- Опорна арка безпеки.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 175 х 47 x 12 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 301 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 101 см.
- Сталевий запобіжний трос для обмеження розкриття.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 4.78 кг |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 175 см |
| Висота секції | 0,101 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча висота | 101 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.047 мм |
- Ціна: 4 899 ₴









