
Драбина Colombo Ribaltino (G130LL3R)
- Готово до відправки
- Код: OT_931023
2 900 ₴
2 709 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Colombo Ribaltino (G130LL3R) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних щаблі з рифленою поверхнею. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 57 х 37 х 23 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 57 х 34 х 43 см.
- Розміри щабля: 34 х 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0,57 |
| Висота секції | 0,57 |
| Довжина в складеному стані | 57 см |
| Комплектація | Драбина |
| Максимальна робоча висота | 2,57 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.37 мм |
- Ціна: 2 709 ₴


