
Метеостанція Bresser Neomeo Colour (Black) (7007330)
- Немає в наявності
- Код: OT_929326
2 700 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 929326
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній датчик | бездротовий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.272 кг |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість датчиків в комплекті | 1 шт. |
| Тип дисплея | РК Кольоровий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.46 кг |
| Тип | Електронний |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додатково | Підсвічування дисплея Годинника Програмовані звукові сигнали Календар |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Прогноз погоди Зовнішня температура Внутрішня температура Зовнішня вологість Внутрішня вологість Індикатор мікроклімату в приміщенні |
| Комплектація | Базова станція Датчик температури та вологості Блок живлення |
| Призначення | Для дому |
| Спосіб встановлення | Настінний Настільний |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 700 ₴






