
Валіза Heys Luxe (L) Gunmetal (10160-0063-30)
- Немає в наявності
- Код: OT_930391
9 959 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Валізи Heys серії LUXE поєднують в собі розкіш та функціональність. Крім унікального дизайну дана серія має розширений функціонал. Валіза Heys Luxe (L) Gunmetal (10160-0063-30). Внутрішня підкладка валізи виготовлена із сатину, ремені для фіксації речей містять окремі кишені для розміщення різних дрібниць, окрему кишеню для розміщення цінностей та/або документів, основна перегородка має дві сітчасті кишені на блискавці. Розширювальний клапан дозволяє збільшити об'єм на 20%, захисні металеві накладки на кутки, вбудований кодовий замок із функією TSA, верхня та бічна ручки з гелевою подушечкою для зручного транспортування, телескопічна ручка з багатоступеневою фіксацією висоти. Все це робить валізу більш функціональною та вирізняє її серед конкурентів.
Валіза оснащена чотирма поворотними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Особливості:
- Виготовлена зі 100% чистого полікарбонату.
- Внутрішня частина містить підкладку з перегородкою на блискавці, компресійними ременями на пряжках і великими сітчастими кишенями на блискавці.
- Система розширення на блискавці дозволяє за потреби збільшити об'єм на 20%.
- Подвійні поворотні колеса на 360° дозволяють без зусиль пересуватися по різних поверхнях.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з багатоступеневою фіксацією висоти.
- Верхня та бічна ручки із гелевою подушечкою.
- Зовнішні та внутрішні деталі виконані в колір кейса.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Об`єм | 135 л |
| Ширина | 50.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,5 кг |
| Габарити паковання | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З висувною ручкою<br/>_x000D_З кодовим замком<br/>_x000D_На 4 колесах |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 9 959 ₴









