
Валіза Heys Vantage (L) Slate Blue (15023-0099-30)
- Немає в наявності
- Код: OT_923077
11 700 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Серія валіз Vantage від Heys втілила у своєму дизайні візуально гладкі поверхні та скульптурні сучасні лінії Vantage. Відрізняється спортивним, але витонченим дизайном, який дивує зовнішнім виглядом і виділить вас у подорожі.
Smart Access™ – це інноваційна запатентована система, яка змінить спосіб упакування багажу. Завдяки відділенню з переднім доступом, знімній перегородці і просторому основному відділенню Smart Access ™ забезпечує універсальність і легку організацію та пакування речей. Закріпіть роздільник на місці та запакуйте передню частину окремо від середньої частини або просто зніміть роздільник і запакуйте повністю. Вся справа у виборі.
Валіза Heys Vantage (L) Slate Blue (15023-0099-30) виготовлена зі 100% чистого полікарбонату. Це міцний, гнучкий та легкий матеріал. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту ручки для додаткової зручності та комфорту користувача. Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA. Чотири повно поворотні колеса Spinner мають можливість незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Можливість збільшити корисний обсяг валізи до 20% завдяки наявності системи Expansion System.
Особливості:
- Чотири незалежні колеса, які обертаються на 360°.
- Об'єм: 120 л (з відкритим розширювальним клапаном 145 л).
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення. Перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Об`єм | 120 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 6,2 кг |
| Габарити паковання | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З висувною ручкою<br/>_x000D_З кодовим замком<br/>_x000D_На 4 колесах |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 11 700 ₴






