
Валіза Gabol Zambia (L) Burgundy (113447-026)
- Немає в наявності
- Код: OT_924641
4 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Валіза Gabol серії Zambia оснащена кодовим замком системи TSA для підвищення безпеки. Каркас дна легкий та міцний. На лицьовій частині розміщено кишеню на блискавці. Внутрішній об'єм має ремені для фіксації речей усередині. Валіза легка, маневрена та зручна для транспортування.
Валіза Gabol (L) Burgundy (113447-026) має чотири повноповоротних колеса з можливістю незалежного розвороту кожного на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також має підвищену стійкість до перепадів температур. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири здвоєних колеса з термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Вбудований кодовий замок із функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Об`єм | 105 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4,3 кг |
| Габарити паковання | 82 x 49 x 35 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З зовнішніми кишенями <br/>_x000D_З висувною ручкою <br/>_x000D_З кодовим замком <br/>_x000D_На 4 колесах |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 4 500 ₴









