
Валіза Heys Xtrak (L) Silver (10103-0002-30)
- Немає в наявності
- Код: OT_925200
10 400 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Валіза Heys Xtrak (L) Silver (10103-0002-S3) виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист. Найбільш уразливі, кутові частини валізи, захищені додатковими протиударними, металевими накладками. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувної ручки для додаткової зручності та комфорту користувача.
Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою. Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA та чотирма спареними повно поворотними колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному коченню та маневровості валізи. Є можливість збільшити корисний об єм валізи до 20% завдяки наявності розширювального клапана.
Особливості:
-
Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
-
Об'єм: 105 л (з відкритим розширювальним клапаном 126 л).
-
Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
-
Внутрішня перегородка між відділеннями на фастексах має додаткову кишеню на блискавці.
-
Кодовий замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
-
Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
-
Компресійні ремені для фіксації багажу всередині валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Об`єм | 105 л |
| Ширина | 52.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,5 кг |
| Габарити паковання | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З висувною ручкою<br/>_x000D_З кодовим замком<br/>_x000D_На 4 колесах |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 10 400 ₴









