
Валіза Heys Charge-A-Weigh ll (L) Black (10131-0001-30)
- Немає в наявності
- Код: OT_929250
7 410 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Серія валіз Charge-A-Weigh ll від Heys втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений із композитного полікарбонату: легкий, міцний та ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві куленепробивного скла.
Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration – Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration) отримали абсолютне право з метою безпеки доглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими та неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту ручки, що висовується для додаткової зручності та комфорту користувача.
Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Особливості:
- Вбудовані цифрові ваги у бічній ручці для перенесення та зважування вашого багажу на ходу. Довгим натисканням включаєте кнопку живлення на вагах, чекаєте появи нуля і піднімаєте багаж. Коли він видає звуковий сигнал, вага фіксується і ви можете бачити значення на екрані. У комплекті з валізою є пара батарейок LR44, які включені в ручку і знаходяться всередині валізи. Увага! Плівку з екрану не знімати!
- Чотири незалежні колеса, які обертаються на 360° та виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану.
- Об'єм: 102 л (з відкритим розширювальним клапаном 128 л).
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Внутрішня перегородка між відділеннями на блискавці.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Об`єм | 102 л |
| Ширина | 49.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,5 кг |
| Габарити паковання | 78 x 53 х 34 см |
| Гаранійний термін | 60 міс |
| Особливості | На 4 колесах З кодовим замком |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 7 410 ₴









