
Валіза Heys EcoCase (L) Grey (10133-0013-30)
- Немає в наявності
- Код: OT_929258
6 120 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Серія валіз EcoCase від Heys виготовлені зі 100% вторинного ПЕТ (перероблений матеріал для пляшок з водою).
Зовнішнє оздоблення з кубічним тисненням запобігає появі подряпин та потертостей на поверхні.
Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration - Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration) отримали абсолютне право з метою безпеки доглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти з безпеки на транспорті мають спеціальні TSA ключі, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA, після огляду ваші замки залишаться цілими та неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.
Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що у свою чергу сприяє плавному коченню та маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувної ручки для додаткової зручності та комфорту користувача.
Можливість збільшити корисний обсяг валізи до 20% завдяки наявності системи Expansion System, розстебнувши спеціальну блискавку по периферії валізи.
Особливості:
- Чотири незалежні колеса обертаються на 360°.
- Об'єм: 102 л (з відкритим розширювальним клапаном 125 л).
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Внутрішня перегородка між відділеннями на блискавці.
- Текстурована поверхня корпусу валізи.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетенню ниток, сатин має підвищену міцність на розрив.
- Кодовий замок з функцією митного огляду TSA прихованого монтажу (Transportation Security Administration).
- Ручки з гелевою вставкою у верхній і бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Компресійні ремені для фіксації багажу всередині валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Об`єм | 102 л |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,5 кг |
| Габарити паковання | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З висувною ручкою<br/>_x000D_З кодовим замком<br/>_x000D_На 4 колесах |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 6 120 ₴









