
Валіза Heys Neo (S) Fuchsia (10134-0008-S3)
- Немає в наявності
- Код: OT_929498
3 276 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Серія валіз Neo від Heys втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка.
Текстуроване зовнішнє оздоблення з алмазним тисненням запобігає появі видимих подряпин та потертостей на поверхні.
Виготовлений із композитного полікарбонату: легкий, міцний і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві куленепробивного скла.
Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration – Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration) отримали абсолютне право з метою безпеки доглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими та неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.
Валіза оснащена чотирма повноповоротними спареними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360 °. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на колесо, що, у свою чергу, сприяє плавному коченню і маневреності валізи, прикладаючи при цьому мінімум зусиль.
Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувної ручки для додаткової зручності та комфорту користувача.
Особливості:
- Чотири незалежні колеса обертаються на 360°.
- Об'єм: 39 л.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Внутрішня перегородка між відділеннями на блискавці.
- Текстурована поверхня корпусу валізи.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість і блиск часто порівнюють з шовком.
- Кодовий замок з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
- Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Компресійні ремені для фіксації багажу всередині валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Малий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Об`єм | 39 л |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3 кг |
| Габарити паковання | 55 x 40 х 24 см |
| Гаранійний термін | 60 міс |
| Особливості | На 4 колесах З кодовим замком |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 276 ₴






