
Валіза Heys Vantage (M) Black (15023-0001-26)
- Немає в наявності
- Код: OT_930207
8 640 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Серія валіз Vantage від Heys втілила у своєму дизайні візуально гладкі поверхні та скульптурні сучасні лінії Vantage. Відрізняється спортивним, але витонченим дизайном, який дивує зовнішнім виглядом і виділить вас у подорожі.
Smart Access™ – це нова інноваційна запатентована система, яка змінить спосіб упакування багажу. Завдяки відділенню з переднім доступом, знімній перегородці і просторому основному відділенню, Smart Access ™ забезпечує універсальність і вибір багажу, забезпечуючи легку організацію та упаковку, що настроюється. Закріпіть роздільник на місці та запакуйте передню частину окремо від середньої частини або просто зніміть роздільник і запакуйте повністю. Вся справа у виборі.
Виготовлений із 100% чистого полікарбонату, найміцнішого, гнучкого та легкого матеріалу.
Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration – Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration) отримали абсолютне право з метою безпеки доглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими та неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту ручки, що висовується для додаткової зручності та комфорту користувача.
Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Можливість збільшити корисний обсяг валізи до 20% завдяки наявності системи Expansion System, розстебнувши спеціальну блискавку по периферії валізи.
Особливості:
- Чотири незалежні колеса, які обертаються на 360°.
- Об'єм: 70 л (з відкритим розширювальним клапаном 91 л).
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Внутрішня перегородка між відділеннями на блискавці.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Середній |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4,7 кг |
| Габарити паковання | 68 x 43 х 29 см |
| Гаранійний термін | 60 міс |
| Особливості | На 4 колесах З кодовим замком |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 8 640 ₴








