
Валіза Heys Milos (L) Teal (10159-0049-30)
- Немає в наявності
- Код: OT_930398
7 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валізи Heys серії Milos - це неповторний дизайн, функціональність та легкість. Дані валізи виготовленні з міцного та еластичного матеріалу Duraflex, який здатен витримати удар в 340 кг. Бокові ніжки, подвійні поворотні колеса на 360°, верхня та бічна ручки для перенесення, вбудований кодовий замок TSA, система розширення, компресійні ремені з пряжками, все це робить валізу надзвичайно функціональною. Оригінальні кольори забезпечують валізі не тільки неповторний вигляд, а також полегшують її пошук на транспортній стрічці в аеропорту або в багажному відділені автотранспорту. Легка алюмінієва кнопкова в системи телескопічної ручки з багатоступеневою фіксацією по висоті додає комфорту при використанні.
Особливості:
- Виготовлено з Duraflex™ – легкого, дуже міцного, але еластичного матеріалу, який може витримати силу удару в 340 кг.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Система розширення на блискавці, яка дозволяє збільшити об'єм на 20%.
- Зручна верхня та бічна ручки для перенесення.
- Має внутрішню підкладку з перегородкою на блискавці, компресійними ременями з пряжками та кишенями на блискавці.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
- Подвійні поворотні колеса на 360° підібрані за кольором, дозволяють легко пересуватися на різних поверхнях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Великий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Об`єм | 114 л |
| Ширина | 50.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4,7 кг |
| Габарити паковання | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З висувною ручкою<br/>_x000D_З кодовим замком<br/>_x000D_На 4 колесах |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 7 999 ₴









