
Валіза Gabol Future (M) Yellow (123046-005)
- Немає в наявності
- Код: OT_930717
3 499 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Серія валіз Future від Gabol поєднує в собі максимальну простоту, надійність та зручність в експлуатації. Валіза виконана з легкого та водночас міцного матеріалу ABS - пластику. Цей термопластичний матеріал має підвищену ударостійкість і пружність, що дуже важливо для валіз, які перевозяться в багажних відділеннях. Яскравий дизайн валізи допоможе легше ідентифікувати її серед інших, щоб уникнути плутанини з багажем. Внутрішній простір розділений перегородкою на два відділення з ременями для фіксації речей. Перевагою моделі є великий клапан розширення, що дозволяє за необхідності збільшити об'єм валізи до 80,5 літра .
Валіза Gabol Future (M) Yellow (123046-005) оснащена чотирма колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Система забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Також відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідає регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 80,5 літра.
- Чотири колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU).
- Вбудований кодовий замок.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Бокова ручка для перенесення у горизонтальному положенні.
- Еластичні компресійні ремені на фастексі для фіксації багажу всередині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Розмір | Середній |
| Тип | Валіза |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4 кг |
| Габарити паковання | 68 x 50 x 30 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З висувною ручкою <br/>_x000D_З кодовим замком <br/>_x000D_На 4 колесах |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 499 ₴









