
Валіза Heys Astro (M) Charcoal (10116-0047-26)
- Немає в наявності
- Код: OT_930892
8 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Heys Astro (M) Charcoal (10116-0047-26) дійсно неординарна завдяки своєму металевому кольору і поверхні, що переливається. Інноваційний, стильний дизайн привертає увагу та задає настрій кожній вашій подорожі. Валіза виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист зі стилем. Подвійні колеса-спінери забезпечують легке переміщення різними поверхнями. Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою.
Особливості:
- Відповідає вимогам до ручної поклажі більшості великих авіакомпаній.
- Валіза виготовлена з полікарбонатного композиту.
- Внутрішня частина розділена перегородкою на блискавці, компресійними ременями на пряжках і великими сітчастими кишенями на блискавці.
- Подвійні поворотні колеса на 360° забезпечують легке переміщення.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Легка алюмінієва система телескопічної ручки з кнопкою та багатоступеневою фіксацією висоти.
- Верхня і бічна ручки для комфортного транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Країна виробник | Канада |
| Розмір | Середній |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Об`єм | 72 л |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4,3 кг |
| Габарити паковання | 69 х 48 х 29 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З висувною ручкою<br/>_x000D_З кодовим замком<br/>_x000D_На 4 колесах<br/>_x000D_ |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 8 900 ₴









