
Кухня кемпінгова Easy Camp Sarin Steel Blue (540031)
- Немає в наявності
- Код: OT_929837
6 150 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відпочинок у наметовому містечку не обходиться без приготування їжі. Кухня кемпінгова Easy Camp Sarin Steel Blue (540031) дозволить прискорити та оптимізувати цей процес, роблячи його зручнішим та організованішим. Конструкція має стійку сталеву раму, бічні столики для готування, вбудований вітрозахист та шафу з полицями для зберігання каструль, сковорідок, посуду та їжі в одному місці. Кухня проста в установці та акуратно упаковується в сумку-чохол для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Міцна сталева рама.
- Алюмінієва складана стільниця.
- Алюмінієва складана полиця.
- Вбудований вітрозахист.
- Два бічні столики.
- Шафа на дві полиці з дверцятами на блискавці.
- Кишені-органайзери для кухонного приладдя.
- Сумка-чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 30 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Ширина | 48 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кухни |
| Габарити паковання | 50 x 11,5 x 81 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Кухня<br />_x000D_ Сумка-чехол |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній; Сталь |
| Матеріал конструкції | Міцний ламінований МДФ |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 6 150 ₴







