
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 EXOS1/EQ4 з сонячним фільтром (4790907)
- Немає в наявності
- Код: OT_930860
27 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 EXOS1/EQ4 з сонячним фільтром (4790907) чудово підходить для початківців у астрономії та забезпечує захоплюючі нічні спостереження. Завдяки апертурі 90 мм він пропонує виняткову деталізацію місячних кратерів, кілець Сатурна, Великої червоної плями Юпітера. У комплекті йде високоякісний сонячний фільтр для безпечного спостереження за сонцем.
Телескоп оснащений екваторіальним монтуванням з тонким регулюванням по обох осях, стабільним штативом з нержавіючої сталі та адаптером для смартфона. Телескоп легко налаштувати й використовувати, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче досліджувати космос.
Особливості:
- Рефракторний телескоп.
- Для нічних та сонячних спостережень.
- Оптичний видошукач - 6 x 30.
- Діагональне дзеркало 31,7 мм (1,25").
- Адаптер для смартфона забезпечує зручну навігації по зоряному небу з вбудованим тримачем для камери.
- Регульований по висоті штатив виготовлений з алюмінію, що значно полегшує його транспортування.
- Стабільне екваторіальне монтування EQ4 з тонким регулюванням по обох осях.
- Рівень для горизонтального вирівнювання.
- Регульований по висоті штатив з нержавіючої сталі.
- Шкала висоти полюса для встановлення широти.
- Градуйовані кругові шкали для полегшення пошуку об'єктів за допомогою зоряного атласу або планетарного програмного забезпечення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кратність | 180 х |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.7 |
| Вага в пакованні | 14,6 кг |
| Видошукач | Оптичний 6х30 |
| Габарити паковання | 109,5 х 33 х 22,5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комп'ютерна наводка | Немає |
| Монтування | Екваторіальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Високий отвір | 1:10 |
| Посадковий діаметр окуляра | 31,7 мм |
| Гранична зоряна величина | 12.3 |
| Просвітлення | Многослойное (Multi-coated) |
| Роздільна здатність | 1,45 секунди |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення | 35х – 180х |
- Ціна: 27 999 ₴



