
Мікроскоп Bresser Junior Biotar CLS 300x-1200x (8851200)
- Немає в наявності
- Код: OT_914847
1 734 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 914847
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.509 кг |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Монокулярна |
| Тип фокусування | Груба |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0,84 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Комплектація | Мікроскоп: литий металевий корпус<br/> Об'єктиви: 3 шт.<br /> Окуляр: 1 шт<br /> Мікротом<br /> Інкубаторій<br /> Слайди: 5 шт.<br /> Покрівельне скло: 10 шт.<br /> Препарати<br> Набір аксесуарів для запалювання<br> Запасна лампа |
| Призначення | Навчальний |
| Нахил | Змінюється у вертикальній площині |
| Живлення | Батарейки одноразові; Батарарейки акумуляторного типу |
| Підсвітка | Лампа розжарювання |
| Предметний столик | Стаціонарний із затискачами для зразка. |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення мікроскопа | 300х-1200х |
| Збільшення об'єктива | 7.5х, 15х, 30х |
| Збільшення окуляра | 40х |
- Ціна: 1 734 ₴




