
Мікроскоп Optima Spectator 40x-400x (A11.1324 MB-Spe 01-302A)
- Немає в наявності
- Код: OT_926643
3 978 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 926643
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.84 кг |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Монокулярна |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,4 кг |
| Габарити паковання | 34 х 23 х 17 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Призначення | Професійний навчальний |
| Нахил | 45º |
| Живлення | Батарейки одноразові; Батарарейки акумуляторного типу; Сіти 220 В |
| Поворот | 360º |
| Підсвітка | Світлодіодний (прохідне світло) |
| Предметний столик | Звужений із препаратіводником із мікрометричними супортами та ноніусом |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип фокусування | Груба; Точна |
| Збільшення мікроскопа | 40х — 400х |
| Збільшення об'єктива | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
- Ціна: 3 978 ₴






