
Мікроскоп National Geographic Mono 20x (з кейсом) (9119100)
- Немає в наявності
- Код: OT_927065
1 249 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Перший монокулярний стереоскопічний мікроскоп призначений для дітей та підлітків може дати фору багатьом подібним спеціалізованим мікроскопам завдяки великому діапазону робочого ходу, стійкому металевому корпусу та механічних вузлів, виконаних з металу. Крім того, мікроскоп поміщений у спеціальний пластиковий захисний кейс, що навряд чи можна зустріти серед приладів такого рівня. Мікроскоп National Geographic Mono 20x (з кейсом) забезпечує об'ємне стереоскопічне зображення та має широке застосування у таких областях як мінералогія, ентомологія, ботаніка, нумізматика, ремонтні роботи та ін.
Класифікація:
- Тип: оптичний.
- Класифікація: стереоскопічний.
- Метод мікроскопії: світлого поля.
- Призначення: дитячий, навчальний.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: від 20х.
- Збільшення об'єктива: 2х.
- Збільшення окуляра: 10х.
Конструктивні особливості:
- Насадка: монокулярна (оборот на 360º, нахил на 45º).
- Об'єктив: стереоскопічний з покриттям, що просвітлює.
- Ступінь корекції об'єктива: ахромат.
- Окуляр: із просвітлюючим покриттям.
- Посадковий діаметр окуляра, мм: 23.2.
- Предметний столик: стаціонарний із затискачами для зразка.
- Фокусування: грубе.
- Корпус: метал.
- Підсвічування: відсутнє.
- Робоча відстань, мм: 55.
- Діапазон робочого ходу, мм: 15-135.
Живлення:
- Не потребує електричного живлення. Використовується природне освітлення.
Торгова марка National Geographic сьогодні відома у найвіддаленіших куточках нашої планети. Національне географічне суспільство здобуло собі славу завдяки своїм поглибленим дослідженням навколишнього світу та популяризації своїх відкриттів та спостережень. Нині компанія National Geographic співпрацює з найкращими виробниками товарів у всьому світі. Результат цієї співпраці - розробка та виробництво приладів, що дозволяють вивчати довкілля, а також ряд товарів, заснованих на технологіях, безпечних для навколишнього середовища.
Незважаючи на те, що це монокулярний мікроскоп, він забезпечує об'ємне стереоскопічне зображення завдяки розташованим під кутом один до одного об'єктивам. Монокулярна насадка нахилена по діагоналі і повністю повертається навколо осі, забезпечуючи зручність спостережень.
Предметний столик досить великий і має двосторонній чорно-білий диск для забезпечення необхідного контрасту при спостереженні світлих і темних об'єктів. Діапазону робочого ходу цілком вистачає для того, щоб розглядати об'єкти товщиною до 8 см. Завдяки широкому підставі і важкому металевому корпусу мікроскоп стійкий і практично не допускає мікровібрації при спостереженнях.
Варто відзначити наявність у комплектації пластикового кейсу з ручкою, який забезпечує цілісність та збереження мікроскопа, як під час транспортування, так і під час тривалого зберігання.
Артикул товару: 927065| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National Geographic |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.851 кг |
| Живлення | Сонячні батареї |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Монокулярна |
| Тип фокусування | Груба |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1,736 кг |
| Габарити паковання | 33 x 20 x 14 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість об'єктивів | 1 |
| Комплектація | Мікроскоп: металевий корпус чорного кольору Об'єктив: 1 шт. Окуляр: 1 шт. Диск: білий/чорний, 60 мм: 1 шт. Чохол поліпропіленовий: 1 шт. Жорсткий пластиковий кейс: 1 шт. |
| Призначення | Дитячий навчальний |
| Нахил | 45º |
| Поворот | 360º |
| Підсвітка | Немає |
| Предметний столик | Стаціонарний із затискачами |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення мікроскопа | 20х |
| Збільшення об'єктива | 2x |
| Збільшення окуляра | 10x |
- Ціна: 1 249 ₴






