
Телескоп Bresser Classic 60/900 AZ Refractor з адаптером для смартфона Refurbished
- Немає в наявності
- Код: OT_930438
3 636 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Refurbished — це товари, які з тих чи інших причин повернулися виробнику після продажу, які той, у свою чергу, проінспектував, при необхідності замінив брак, видалив сліди використання та виставив на продаж
Причина уцінки: відсутність оригінальної упаковки.
Телескоп Bresser Classic 60/900 AZ Refractor має досить потужну оптику для спостереження кратерів на Місяці діаметром до 8 км, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Туманності навколо сузір'їв Ліра та Оріон, що знаходяться на відстані до 2000 світлових років від Землі, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям. З рівним успіхом телескоп можна використовувати для спостереження міських визначних пам'яток з великих відстаней. Оптичний видошукач помітно полегшує наведення приладу на об'єкт, що цікавить, а азимутальне монтування телескопа дозволить легко адаптуватися до керування телескопом навіть дитині. Завдяки простоті складання та експлуатації цього телескопа Ви зможете без проблем захопити телескоп із собою, виходячи з дитиною на вулицю, або виїжджаючи на природу. А зображення об'єктів нічного неба не залишать байдужим молодого астронома.
Артикул товару: 930438| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,35 |
| Вага в пакованні | 4,8 кг |
| Видошукач | Оптичний 5 х 24 мм |
| Габарити паковання | 92 х 30 х 17 см |
| Гаранійний термін | 1 міс |
| Комплектація | Труба: металева тринога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів Окуляри: 31,7 мм, 4 мм, 12,5 мм і 20 мм Видошукач: оптичний 5 х 24 мм Обертальна лінза: 1.5-кратне збільшення Діагональне дзеркало Програмне забезпечення Адаптор |
| Комп'ютерна наводка | Немає |
| Максимальна кратність | 120 х |
| Монтування | Азимутальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Високий отвір | 1/10 |
| Посадковий діаметр окуляра | 31,7 мм |
| Гранична зоряна величина | 11.7 |
| Просвітлення | Многослойное (Multi-coated) |
| Роздільна здатність | 2,3 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення | 45х - 338x |
- Ціна: 3 636 ₴







