
Сушарка для білизни Gimi Alablock (153373)
- Немає в наявності
- Код: OT_928560
600 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Сушарка для білизни Gimi Alablock це високоякісний 100% італійський продукт! Особливість Gimi Alablock в тому, що вона адаптована для використання у ванній кімнаті безпосередньо над ванною. Сушарка має надійну конструкцію та невелику вагу. Не зважаючи на свої невеликі розміри, вона має робочу поверхню до 10 метрів та витримує навантаження до 10 кг.
Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Опорні ніжки обладнані пластиковим захистом, завдяки якому використання конструкції безпечне по відношенню до поверхні ванни, стіни або підлоги. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни Gimi Alablock стане надійним помічником, як у приватному будинку, так і в квартирі.
Технічні характеристики:
- Тип: підлогова.
- Робоча довжина поверхні: 10 м.
- Максимальне навантаження: 10 кг.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 67 х 8 х 141 см.
- Розміри (у складеному вигляді): 67х 5,5 х 71 см.
- Кількість робочих стрижнів/трубок: 16 шт.
- Вага: 1,7 кг.
- Матеріал каркасу: сталь з антикорозійним покриттям (покрита епоксидним порошком).
- Колір: білий.
- Призначення: для сушіння білизни в домашніх умовах.
-
Особливості конструкції:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Розкладна конструкція дозволяє збільшити робочу поверхню до 10 метрів.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття епоксидним порошком.
- Для запобігання небажаним подряпинам, кутові частини виробу обладнані пластиковим захистом.
- Захист від випадкового закриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.7 кг |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1,9 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Легко складається, ідеально підходить для ванних кімнат. <br/>_x000D_З захистом від подряпин і захисними куточками |
| Кількість стрижнів/трубок | 16 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 600 ₴



