
Сушарка для білизни підлогова Colombo Icaro 40 (ST194/4)
- Готово до відправки
- Код: OT_930489
2 000 ₴
1 869 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Icaro 40 (ST194/4) - це чудовий компроміс між необхідністю сушіння великої кількості одягу та економією простору. Конструкція постачається в зібраному стані, вам достатньо тільки закріпити коліщата та пластикові накладки. Модульна система забезпечує можливість розміщення сушарки в душовій кабіні або біля стіни, склавши одну сторону. Сушіння довгих речей не є проблемою для Colombo Icaro 40, закріпіть речі за верхню секцію та складіть нижні, які перешкоджають вільному звисанню. Загальна робоча довжина поверхні сорок метрів, розрахована на максимальне навантаження до дванадцяти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 152 x 70 x 2,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 156 x 70 x 66,5 см.
- Загальна вага - 4,0 кг.
- Загальна робоча довжина - 40 м.
- Максимальне навантаження - 12 кг.
- Чотири рівні для розвішування білизни.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4,5 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість стрижнів/трубок | 48 |
| Особливості | Багатоярусні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 1 869 ₴





