
Сушарка для білизни підлогова Colombo Infinity (ST586)
- Готово до відправки
- Код: OT_930493
3 000 ₴
2 849 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Infinity (ST586) - це класична модель з вишуканим італійським дизайном. Унікальність цієї сушарки полягає у використанні матеріалу INOX - нержавіючої, високохромовмісної сталі, яка стійка до корозії та атмосферних впливів, що подовжує експлуатаційний термін. Якість гарантують майстри з Італії, саме там проводяться всі етапи виготовлення деталей та збірки. Загальна робоча довжина - двадцять метрів, а максимальне навантаження до дев'яти кілограмів. Сушарка має дві відкидні секції. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогових покрівель, а також коліщатами для зручного переміщення всієї конструкції.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 131 x 55 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 173 x 114 x 55 см.
- Загальна вага - 2,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з INOX - нержавіюча, високохромовмісна сталь.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
- Сушарка має коліщата для зручного переміщення.
Артикул товару: 930493
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.6 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,1 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | INOX — неіржавка, високохромовмісна сталь.<br/>_x000D_ Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів зламів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Матеріал | INOX |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 2 849 ₴



