
Сушарка для білизни підлогова Colombo Extensible (ST487)
- Немає в наявності
- Код: OT_930499
2 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Extensible (ST487) - це надійний помічник, який забезпечить ефективне та швидке сушіння вашого одягу. Головна перевага цієї моделі полягає в її компактності та можливості розширення робочої поверхні, що дозволяє економити простір у вашому приміщенні та забезпечує зручність використання. Сушарка оснащена пластиковими накладками, що виконують не лише декоративну роль, але й захищають підлогове покриття та меблі від подряпин та пошкоджень. Модель виготовлена з високоякісних матеріалів, стійких до корозії та зносу.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 135 x 56,5 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 176 x 88,5 x 56,5 см.
- Загальна вага - 2,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Дві розсувні секції, кожна довжиною по 30 см.
- Робоча секція виготовлена з алюмінію.
- Ніжки сушарки виготовлені зі сталі високої якості, вкритої антикорозійним покриттям.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
Артикул товару: 930499
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.6 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 885 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,1 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів зламів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 8 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 2 699 ₴



