
Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino White/Grey (ST987B)
- Готово до відправки
- Код: OT_930502
1 800 ₴
1 699 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino White/Grey (ST987B) на сімдесят відсотків виготовлена з переробленого пластику, обираючи дану модель ви піклуєтеся про комфорт в будинку та довкілля. Модель виготовлена з твердих смол, завдяки чому не піддається корозійним процесам. Матеріал, стійкий до атмосферних явищ, що дає можливість використання сушарки на відкритому повітрі. Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі. Оптимально спроєктована для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 127 x 58 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 194 x 108 x 58 см.
- Загальна вага - 6,4 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з пластику.
- Має дві відкидні секції.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі.
- Спеціальна форма ніжок забезпечує стійкість всієї конструкції.
Артикул товару: 930502
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.4 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1080 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 6,9 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість стрижнів/трубок | 23 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 1 699 ₴



