
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX Compact Multifit (BRX-COMPACT-MFIT)
- Готово до відправки
- Код: OT_929779
16 100 ₴
14 739 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX Compact Multifit (BRX-COMPACT-MFIT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. 6-кілограмовий маховик створює достатню плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 100 кг і підійде для користувачів зростом до 1,9 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера з відкидною спинкою регулюється по висоті, кермо має регулювання як кута нахилу, так і по вертикалі для індивідуального налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Система подвійного приводу для дуже плавного педалювання.
- Кермо має 5-рівневе регулювання кута нахилу та 7-рівневе регулювання по вертикалі.
- Зручне сидіння з відкидною спинкою має регулювання по вертикалі.
- Маховик вагою 6 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 71 до 81 см.
- Складана конструкція для заощадження місця.
- Розміри у складеному вигляді - 58 x 45 x 116 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 20 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 22 кг |
| Габарити паковання | 112 x 45,5 x 23 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Кермо з регулюванням кута нахилу та по вертикалі<br/>_x000D_ Сидіння з регулюванням по вертикалі<br/>_x000D_ Тримач для смартфона/планшета |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-COMPACT-MFIT |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Конструкція | Вертикальні зі спинкою |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертай за хвилину |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Сидіння<br/>_x000D_ Кермо |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 14 739 ₴









