
Орбітрек Everfit Elliptical EFK 500 (EFK 500)
- В наявності
- Код: OT_931197
16 200 ₴
14 849 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Everfit EFK-500 — це сучасний тренажер, створений для тих, хто прагне покращити фізичну форму, зміцнити здоров’я та підтримувати активний спосіб життя. Його магнітна система опору з 8 рівнями регулювання забезпечує плавну й безшумну роботу, дозволяючи адаптувати інтенсивність тренувань до ваших цілей. Маховик вагою 8 кг гарантує рівномірне навантаження, а довжина кроку 28 см створює комфортні умови для природного руху.
Варіанти вправ на еліптичному тренажері (Орбітрек):
- Стандартна ходьба - Всі рухи схожі на подорож на звичайному велосипеді стоячи. Корпус тіла потрібно тримати прямо та не нахилиться вперед. Така вправа дозволяє рівномірно розподілити навантаження на м'язи.
- Ходьба назад - Подібні заняття на орбітреці відмінно тренують сідничну зону. Корпус при цьому нахиляється вперед, коліна піднімаються трохи вище ніж при звичайній ходьбі.
- Рух з нахилом - Руки фіксуються на поручні, тіло прогинається трохи вперед, ноги при цьому повинні бути максимально напружені, начебто намагаються продавити підлогу. У такому разі основне навантаження буде на сідниці.
- Ходьба в положенні сидячи - Прямий корпус трохи відхиляється назад. Ноги пересуваються так, щоб стегна були паралельно покриттю підлоги, а гомілки - перпендикулярно. За поручні слід триматися витягнутими руками. Під час вправ таз має бути у зафіксованому положенні, як під час звичайної поїздки на велосипеді.
Особливості:
- Магнітна система навантаження має 8 рівнів опору, які легко регулюються вручну для підвищення або зниження інтенсивності тренувань.
- Маховик 8 кг, оптимальна вага для плавного руху та рівномірного навантаження на м’язи.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Вимірювання пульсу.
- Автономність - не потребує підключення до електромережі, що дозволяє розташувати тренажер у будь-якому зручному місці.
- Тримач для смартфона / планшета
Технічні характеристики:
- Система гальмування: Магнітна з ручним регулюванням опору.
- Маховик: 8 кг.
- Максимальна вага користувача: 100 кг.
- Функції: дистанція, час, калорії, пульс, швидкість, сканування, одометр.
- Консоль: LCD-дисплей з тримачем для смартфона/планшета.
- Пульс: сенсори на руках.
- Педалі: великі для комфортної позиції.
- Довжина кроку: 28 см.
- Розміри: 115,5 x 75 x 158 см.
- Вага тренажера: 31 кг.
- Упаковка: 98 x 32 x 53 см, вага з упаковкою: 35 кг.
- Відповідність: CE-ROHS.
Рекомендації з використання тренажерів Toorx :
З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер Toorx Exercise Machines Mat.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 31 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 28 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 35 кг |
| Габарити паковання | 98 x 32 x 53 см |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | 3 положення платформ для ніг <br/>_x000D_ Тримач для смартфона/планшета |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | EFK 500 |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Назва | Орбітрек Everfit Elliptical EFK 500 (EFK 500) |
| Особливості | Вимірювання пульсу <br/>_x000D_ Магнітна система опору <br/>_x000D_Маховик вагою 8 кг <br/>_x000D_Intуїтивно зрозумілий дисплей <br/>_x000D_ Автономність _x000D_ Тримач для смартфона |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час <br />_x000D_ Швидкість <br />_x000D_ Дистанція <br />_x000D_Пристрасні калорії <br />_x000D_ Пульс <br />_x000D_ Загальний пробіг (дометр) |
| Програми | Немає |
| РОЗМІРИ | 115,5 x 75 x 158 см |
| Розділ | Орбітреки |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Ціна | 16399 |
- Ціна: 14 849 ₴
