
Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 100 (GBX-100)
- Готово до відправки
- Код: OT_930740
17 200 ₴
15 799 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 100 (GBX-100) призначений для лікування хребта і позбавлення від болю в спині. Тренажер характеризується стійкою конструкцією, безпечною та ефективною роботою завдяки практичній системі регулювання нахилу і зручному механізму фіксації щиколотки. Крім того, комфорт під час використання гарантується ергономічною спинкою з правильною підкладкою, а зручний механізм складання дозволяє зберігати його в невеликому просторі.
Особливості:
- Регулюється для користувача зростом від 147 до 198 см.
- Бічні ергономічні нековзкі рукоятки.
- Спинка має три попередньо встановлених рівня (20°, 40°, 60°) + вільне обертання.
- Розміри в складеному вигляді - 55 x 73 x 190 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 27 кг |
| Ширина | 159 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 29 кг |
| Габарити паковання | 126 x 74 x 17,5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Товщина спинки — 6 см |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | GBX-100 |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Назва | Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 100 (GBX-100) |
| Призначення | Для м'язів спини |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інверсійні столи |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 15 799 ₴


