
Гребний тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE)
- Немає в наявності
- Код: OT_929510
19 599 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Гребний тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування, яка не виробляє тертя, забезпечує оптимальну амплітуду рухів та відносну безшумність в процесі тренування. Гребний тренажер розрахований на вагу до 100 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 5 кг та сидіння на роликах забезпечують оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 18.3 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Тип | Магнітний |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 20,3 кг |
| Габарити паковання | 145 х 45 х 19 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для нагрудного бездротового кардіодатчика<br/>_x000D_ Платформи для ніг з лямками |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | ROWER-ACTIVE |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower Active (ROWER-ACTIVE) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_Колорії<br/>_x000D_ Загальна кількість гребків<br/>_x000D_ Кількість гребків на хвилину<br/>_x000D_ Пульс |
| Програми | Програма швидкості відновлення пульсу — 1 |
| Розділ | Гребірні тренажери |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 19 599 ₴



