
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 80 (ERX-80)
- Готово до відправки
- Код: OT_929509
26 500 ₴
24 209 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 80 (ERX-80) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 14-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 120 кг, а довжина кроку 34 см підійде для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Платформи для ніг регулюються в 3-х положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 14 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 44 кг |
| Вага маховика | 14 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 34 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Система навантаження | Магнітна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 50 кг |
| Габарити паковання | 114,5 x 42 x 62 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | 3 положення платформ для ніг<br/>_x000D_ Тримач для смартфона/планшета |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | ERX-80 |
| Назва | Орбітрек Toorx Elliptical ERX 80 (ERX-80) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертай за хвилину |
| Розділ | Орбітреки |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Функції комп'ютера | Програма контролю рівня підшкірного жиру — 1<br/>_x000D_ Програма швидкості відновлення пульсу — 1 |
- Ціна: 24 209 ₴



