
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO)
- Немає в наявності
- Код: OT_930555
47 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та придатна для фізіотерапії завдяки знімним захисним поручням і регульованому ременю для підтримки попереку. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 110 кг і має двигун постійного струму 2 к.с., який дозволяє розвивати швидкість від 0,4 до 8 км/год. Бігове полотно розміром 127 х 43 см із можливістю ручного регулювання нахилу в трьох положеннях. Система амортизації Shock Absorption знижує навантаження на суглоби та мінімізує ризик отримання травми в процесі занять. Консоль тренажера з LСD-дисплеєм оснащена програмами для користувачів із різними рівнями підготовки. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Бігова доріжка реабілітаційна Toorx Treadmill TRX Walker EVO (TRX-WALKEREVO) має попередньо зібрану раму та транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати по квартирі.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,4 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Консоль має LCD-дисплей із кнопками регулювання швидкістю.
- Захисні поручні можна зняти, щоб використовувати бігову доріжку з 3-рівневим ручним нахилом.
- Регульований ремінь для підтримки попереку з гачками та липучками в комплекті.
- Кнопки регулювання швидкістю також розташовані на поручнях.
- 16 програм для повноцінного кардіотренування.
- Сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складана конструкція для компактного зберігання та економії місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930555 |
| Вага | 58 |
| Вага в пакованні | 68 кг |
| Габарити паковання | 169 x 76 x 29 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Знімні захисні перила<br/>_x000D_ Підставка для смартфона/планшета<br/>_x000D_ Регульований ремінь для поперекової підтримки<br/>_x000D_ Сенсорні датчики вимірювання пульсу<br/>_x000D_Складна конструкція<br/>_000_00 |
| Зміна кутів нахилу | 3 положення |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Складні |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Потужність двигуна | 2 л.с. |
| Особливості | Амортизація<br/>_x000D_Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_ Регулювання кута нахилу<br/>_x000D_транспортувальні ролики<0/ |
| Пікова потужність | 3 л.с. |
| Показання дисплея | Дистанція<br/>_x000D_Колорії<br/>_x000D_Міжнародна програма<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Час<br/>_x000D_ Швидкість |
| Програми | Ручна програма — 1<br/>_x000D_ Встановлені програми — 12<br/>_x000D_ Цільові програми — 3 |
| Розмір бігового полотна | 127 х 43 см |
| Розміри в робочому вигляді | 163,5 x 70 x 131,5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 113 x 71,5 x 14 см |
| Регулювання кута нахилу | Механічне |
| Система амортизації | Shock Absorption |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електричні |
| Штрихкод | 8029975993751 |
- Ціна: 47 000 ₴


