
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 400 (ERX-400)
- Немає в наявності
- Код: OT_929372
42 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 400 (ERX-400) з преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера із сенсорними кнопками. 16-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 130 кг, а довжина кроку 48 см припаде до вподоби навіть найвибагливішим користувачам. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній з чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має тримач для смартфона/планшета і підтримує Bluetooth для інтеграції з популярним додатком Kinomap, який перетворить монотонне тренування на захоплюючий процес. Складана конструкція орбітрека заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 16 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з багатобарвним підсвічуванням, тримач для смартфона / планшета.
- 21 програма та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Складана конструкція для економії місця.
- Bluetooth для інтеграції з Kinomap.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 64 кг |
| Вага маховика | 16 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна довжина кроку | 48 см |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Система навантаження | Магнітна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 70 кг |
| Габарити паковання | 165 x 50 x 72 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Складна конструкція<br/>_x000D_Bluetooth для інтеграції з Kinomap<br/>_x000D_ Тримач для смартфона/планшета<br/>_x000D_Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | ERX-400 |
| Назва | Орбітрек Toorx Elliptical ERX 400 (ERX-400) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертайся за хвилину<br/>_x000D_Навантаження у ватиках |
| Розділ | Орбітреки |
| Розміри в складеному вигляді | 99,5 x 59 x 179 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Функції комп'ютера | Ручна програма — 1<br />_x000D_ Встановлені програми - 10<br />_x000D_ Програма контролю навантаження в ватах - 1<br />_x000D_ Пульсозалежні програми - 4<br />_x000D_ Індивідуальні програми - 5 |
- Ціна: 42 500 ₴









