
Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 90 (MSX-90)
- Немає в наявності
- Код: OT_930473
74 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 90 (MSX-90) - універсальний багатофункціональний силовий тренажер для дому, за допомогою якого ви зможете підтримувати своє тіло в належній формі. Завдяки продуманій конструкції та комплектації додатковими пристосуваннями, на тренажері можливо виконувати багато різних силових вправ на всі групи м'язів. Дана модель має 102-кілограмовий набірний ваговий стек для максимального рівня навантаження. Безперечна перевага фітнес-станції - її компактні розміри, що дозволяють користуватися тренажером навіть в умовах міської квартири.
Особливості:
- Вага стека - 102 кг із кроком 6,8 кг.
- Комбінований жим від грудей і тяга сидячи з упором грудей.
- Верхній блок для тяги за допомогою широкої ручки.
- Нижній блок для тягових вправ за допомогою прямої ручки.
- Розгинач для ніг із поролоновими валиками з покриттям із екошкіри.
- Баттерфляй регулюється в 6-х положеннях.
- Спинка регулюється в 3-х положеннях (по горизонталі).
- Жим ногами регулюється в 3-х положеннях (по вертикалі та горизонталі).
- Парта Скотта регулюється в 3-х положеннях (по вертикалі).
- Основа сидіння та спинки - поролон високої щільності з покриттям із екошкіри.
- Рама зі сталевої прямокутної труби 50x70 мм.
- Порошкове фарбування рами стійке до подряпин.
- Сталеві троси із поліуретановим покриттям.
- Шківи із шарикопідшипниками.
- Захист вантажного блоку для додаткової безпеки.
- В комплекті широка ручка для тяги, пряма ручка для тяги, канатна ручка для тяги, дві регульовані ручки для тяги, лямка для ноги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 195 кг |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Система навантаження | Блокова |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 209 кг |
| Тип | Мультистанція |
| Габарити паковання | Коробка 1 - 193 x 53 x 20 см<br />_x000D_ Коробка 2 - 173 x 26 x 16,5 см<br />_x000D_ Коробка 3 - 97 x 97 x 10 см<_> x 29 х 19,5 см<br />_x000D_ Коробка 5 - 49,5 x 29 x 19,5 см<br />_x000D_ Коробка 6 - 46,5 x 26,5 x 18 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння — 37 x 33 x 6 см<br/>_x000D_ Розміри спинки — 67 x 32 x 6 см |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | MSX-90 |
| Назва | Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 90 (MSX-90) |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 74 000 ₴









