
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90)
- Немає в наявності
- Код: OT_929507
22 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 90 (BRX-90) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з синьою підсвіткою.
- 19 програм та 16 рівнів навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 72 до 93 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 34 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 37 кг |
| Габарити паковання | 93 х 23 х 63 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Кермо з регулюванням кута нахилу<br/>_x000D_ Сидіння з регулюванням за вертикаллю та горизонталлю |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-90 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертайся за хвилину<br/>_x000D_Навантаження у ватиках |
| Програми | Ручна програма — 1<br/>_x000D_ Встановлені програми — 12<br/>_x000D_Пульсозалежні програми — 4<br/>_x000D_ Індивідуальна програма — 1<br/>_x000D_ Програма швидкості відновлення пульсу — 1 |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Кермо<br/>_x000D_ Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 22 799 ₴




