
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 500 (RWX-500)
- В наявності
- Код: OT_929511
39 500 ₴
36 659 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 500 (RWX-500) з преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 9-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування, яка не виробляє тертя, забезпечує оптимальну амплітуду рухів та відносну безшумність в процесі тренування. Гребний тренажер розрахований на вагу до 130 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 9 кг та сидіння на роликах забезпечують оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, тримач для смартфона/планшета.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 33 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Тип | Магнітний |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 39 кг |
| Габарити паковання | 134 x 23,5 x 65 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br/>_x000D_ Тримач для смартфона/планшета<br/>_x000D_ Платформи для ніг з лямками |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | RWX-500 |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower RWX 500 (RWX-500) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_Колорії<br/>_x000D_ Загальна кількість гребків<br/>_x000D_Навантаження в Ватах<br/>_x000D_ Кількість гребків на хвилину<br/>_x000D_Пульс<br/> для проходження 500 м |
| Програми | Ручна програма — 1<br/>_x000D_ Встановлені програми — 12<br/>_x000D_Пульсозалежні програми — 4<br/>_x000D_ Змагальна програма — 1<br />_x000D_ Індивідуальна програма — 1<br />_x000D_1 |
| Розділ | Гребірні тренажери |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 36 659 ₴





