
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 300 (RWX-300)
- Готово до відправки
- Код: OT_929785
38 500 ₴
34 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 300 (RWX-300) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування забезпечує оптимальну амплітуду рухів, а повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді. Гребний тренажер розрахований на вагу до 120 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце та дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом. Консоль тренажера має тримач для смартфона / планшета і підтримує Bluetooth для інтеграції з популярним додатком Kinomap, який перетворить монотонне тренування в захоплюючий процес.
Особливості:
- Комбінована система опору (магнітна + повітряна) з ручним регулюванням навантаження.
- Магнітна система опору завдяки маховику вагою 5 кг та сидінню на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді.
- Консоль має РК-дисплей із синім підсвічуванням, тримач для смартфона/планшета.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 27 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Тип | Магнітний |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 32 кг |
| Габарити паковання | 118 x 23 x 67 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Bluetooth для інтеграції з Kinomap<br/>_x000D_Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br/>_x000D_плаформи для ніг з лямками<br/>_x000D_ Тримач для смартфона/планшета |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | RWX-300 |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower RWX 300 (RWX-300) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_Колорії<br/>_x000D_ Загальна кількість гребків<br/>_x000D_Навантаження в Ватах<br/>_x000D_ Кількість гребків на хвилину<br/>_x000D_Пульс<br/> для проходження 500 м |
| Програми | Ручна програма — 1<br/>_x000D_ Встановлені програми — 12<br/>_x000D_Пульсозалежні програми — 4<br/>_x000D_ Змагальна програма — 1<br />_x000D_ Індивідуальна програма — 1<br />_x000D_1 |
| Розділ | Гребірні тренажери |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 34 799 ₴









