
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S Comby (WELLY-S-COMBI)
- Немає в наявності
- Код: OT_929863
3 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S Comby (WELLY-S-COMBI) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити, що дозволить використовувати його в сидячому положенні для одночасного тренування м'язів рук і ніг. Щоб збільшити навантаження, необхідно сильніше затягнути центральний гвинт.
Особливості:
- Мінімалістичний дисплей для індикації основних параметрів тренування.
- Складана конструкція для економії місця.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Матеріал рукояток із піни високої щільності Soft Touch для зручного хвату руками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Механічна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,5 кг |
| Габарити паковання | 91 x 13 x 14 см |
| Гаранійний термін | 6 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Складна конструкція |
| Код виробника товару (MPN) | WELLY-S-COMBI |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Кількість рівнів навантаження | Безступенева система |
| Конструкція | Складні |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Загальна кількість обертів<br/>_x000D_Колорії<br/>_x000D_ Кількість обертів за хвилину |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | За висотою (3 рівні) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Функції комп'ютера | Немає |
- Ціна: 3 900 ₴


