
Велотренажер Everfit Upright Bike BFK 300 (BFK-300)
- Немає в наявності
- Код: OT_929865
8 600 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Велотренажер Everfit Upright Bike BFK 300 (BFK-300) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. 4-кілограмовий маховик створює достатню плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 100 кг і підійде для користувачів зростом до 1,9 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті для індивідуального налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 4 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 20 кг |
| Вага маховика | 4 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 23 кг |
| Габарити паковання | 66 x 23 x 53 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Сидіння з регулюванням по вертикалі |
| Код виробника товару (MPN) | BFK-300 |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Конструкція | Вертикальні |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 8 600 ₴

