
Бігова доріжка Toorx Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS)
- Немає в наявності
- Код: OT_929868
35 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Бігова доріжка Toorx Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 100 кг і має двигун постійного струму 1,75 к.с., який дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 14 км/год. Бігове полотно розміром 121 х 40 см із можливістю регулювання нахилу від 0 до 12% як кнопками на консолі тренажера, так і за допомогою кнопок, розташованих на поручнях. Система амортизації Spring Absorption знижує навантаження на суглоби та мінімізує ризик отримання травми в процесі занять. Консоль тренажера з LED-дисплеєм оснащена програмами для користувачів із різними рівнями підготовки. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Бігова доріжка Toorx Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS) має попередньо зібрану раму та транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати по квартирі.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,8 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Консоль має LED-дисплей з кнопками регулювання швидкістю/нахилом.
- Кнопки регулювання швидкістю/нахилом також розташовані на поручнях.
- 16 програм для повноцінного кардіотренування.
- Сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складана конструкція для компактного зберігання та економії місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929868 |
| Вага в пакованні | 54 кг |
| Габарити паковання | 158 x 69 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Додаткові характеристики | Підставка для смартфона/планшета<br/>_x000D_ Сенсорні датчики вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Складна конструкція<br/>_x000D_ Товщина бігового полотна — 1,6 мм |
| Зміна кутів нахилу | 0-12% |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Складні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Потужність двигуна | 1,75 л.с. |
| Особливості | Амортизація<br/>_x000D_Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_ Регулювання кута нахилу<br/>_x000D_транспортувальні ролики |
| Пікова потужність | 2,5 л.с. |
| Показання дисплея | Дистанція<br />_x000D_Колорії<br />_x000D_ Нахил<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Час<br />_x000D_ Швидкість |
| Програми | Ручна програма — 1<br/>_x000D_ Встановлені програми — 15 |
| Розмір бігового полотна | 121 х 40 см |
| Розміри в робочому вигляді | 151 x 68 x 120 см |
| Розміри в складеному вигляді | 90 x 68 x 127 см |
| Регулювання кута нахилу | Електрична |
| Система амортизації | Spring Absorption (амортизаційні пружини) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електричні |
| Штрихкод | 8029975999739 |
- Ціна: 35 000 ₴








