
Бігова доріжка Toorx Treadmill Racer (RACER)
- Немає в наявності
- Код: OT_929869
36 499 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Бігова доріжка Toorx Treadmill Racer (RACER) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 110 кг і має двигун постійного струму 2 к.с., який дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 16 км/год. Бігове полотно розміром 132 х 43 см із можливістю регулювання нахилу від 0 до 12% як кнопками на панелі керування, так і за допомогою кнопок, розташованих на поручнях. Система амортизації Air Cushions знижує навантаження на суглоби та мінімізує ризик отримання травми в процесі занять. Консоль тренажера з LCD-дисплеєм із блакитним підсвічуванням оснащена програмами для користувачів із різними рівнями підготовки. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Бігова доріжка Toorx Treadmill Racer (RACER) має попередньо зібрану раму та транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати по квартирі.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,8 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Консоль має LCD-дисплей із блакитним підсвічуванням та зручну панель керування.
- Кнопки регулювання швидкістю/нахилом також розташовані на поручнях.
- 14 програм для повноцінного кардіотренування.
- Сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика (купується окремо).
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складана конструкція для компактного зберігання та економії місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929869 |
| Вага в пакованні | 62 кг |
| Габарити паковання | 177 x 76,5 x 29,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br/>_x000D_ Підставка для смартфона/планшета<br/>_x000D_ Сенсорні датчики вимірювання пульсу<br/>_x000D_Складна конструкція<br/>_x000D_ Товщина бігового полотна |
| Зміна кутів нахилу | 0-12% |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Складні |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість | 16 км/год |
| Потужність двигуна | 2 л.с. |
| Особливості | Амортизація<br/>_x000D_Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_ Регулювання кута нахилу<br/>_x000D_транспортувальні ролики |
| Пікова потужність | 3 л.с. |
| Показання дисплея | Дистанція<br />_x000D_Колорії<br />_x000D_ Нахил<br />_x000D_Міжнародна програма<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Час<br />_x000D_ Швидкість |
| Програми | Ручна програма — 1<br/>_x000D_ Встановлені програми — 12<br/>_x000D_ Програма контролю рівня підшкірного жиру — 1 |
| Розмір бігового полотна | 132 х 43 см |
| Розміри в робочому вигляді | 169 x 71,5 x 138 см |
| Розміри в складеному вигляді | 113 x 71,5 x 144 см |
| Регулювання кута нахилу | Електрична |
| Система амортизації | Air Cushions (12 амортизаційних подушок) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електричні |
| Штрихкод | 8029975999111 |
- Ціна: 36 499 ₴





