
Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W)
- Готово до відправки
- Код: OT_929877
29 000 ₴
26 569 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) із лінійки Slim Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена попередньо зібраною рамою та транспортувальними роликами, завдяки чому її легко переміщати по квартирі. Бігова доріжка проста в управлінні, має сучасний елегантний дизайн і гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 90 кг і дозволяє розвивати швидкість від 0,8 до 8 км/год. Бігове полотно розміром 112 х 40 см достатнє для тренування користувачам зростом до 180 см. Зрозумілий дисплей із чотирма білими світлодіодними екранами знаходиться на панелі двигуна, де ви можете переглядати інформацію про швидкість, дистанцію, час, витрату калорій і кроки. Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) має підставку для смартфона/планшета, знімні поручні для додаткової безпеки, пульт дистанційного керування, а також вбудовані динаміки для з'єднання по Bluetooth і автоматичну систему змащування бігового полотна.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 0,8 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Пульт дистанційного керування швидкістю.
- Кнопка Start/Stop на пульті дистанційного керування.
- Знімні захисні поручні йдуть в комплекті.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Вбудовані Bluetooth динаміки.
- Автоматична система змащування бігового полотна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 33 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929877 |
| Вага в пакованні | 39 кг |
| Габарити паковання | 154 x 72 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Додаткові характеристики | Знімні бильця<br/>_x000D_ Складана конструкція<br/>_x000D_ Товщина бігового полотна — 1,6 мм |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Портативні<br/>_x000D_Складні |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Потужність двигуна | 1,5 л.с. |
| Особливості | Амортизація<br/>_x000D_ Вбудована аудіосистема<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_транспортувальні ролики |
| Пікова потужність | 2,5 л.с. |
| Показання дисплея | Дистанція<br />_x000D_Колорії<br />_x000D_ Кроки<br />_x000D_ Час<br />_x000D_ Швидкість |
| Програми | Немає |
| Розмір бігового полотна | 112 х 40 см |
| Розміри в робочому вигляді | 139 x 73,5 x 110 см |
| Розміри в складеному вигляді | 14,5 x 73,5 x 157 см |
| Регулювання кута нахилу | Немає |
| Система амортизації | 4 амортизаційні подушки |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електричні |
| Штрихкод | 8029975999814 |
- Ціна: 26 569 ₴









